طراحی فروشگاه اینترنتی

ساخت وبلاگ

امکانات وب

آیا می دانستید با طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی می توانید شبها به هنگام خواب و حتی زمانی که به سفر هم رفته اید درآمد زایی داشته باشید ؟ این روزها وقتی مشغول گشت و گذار در اینترنت هستید، حتماً سایت های فروشگاهی اینترنتی زیادی توجه شما را به خود جلب کرده و شاید از خودتان پرسیده باشید : آیا من هم میتوانم صاحب یک کسب و کار آنلاین شوم و به صاحبان کسب و کارهای پر درآمد و پر رونق اینترنتی بپیوندم ؟ چه چیزی هیجان انگیز تر از اینکه بدانید زمانی که رقبای شما , کرکره های مغازه هایشان را پایین داده اند و روز کاریشان تمام شده است اما مشتری های شما همچنان در حال مشاهده ویترین سایت فروشگاهی شما هستند ؟ این ها رویا پردازی نیست . این ها واقیعت هایی می باشد که همین حالا در اطراف ما در حال وقوع است .

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی این  روز ها لازم و ضروری می باشد ؟

در پاسخ به سوال بالا همین بس که امروزه مردم و شهروندان و حتی خود ما کمتر حوصله خرید از بازار های شهر را دارند . همه ما از ترافیک ها و انواع آلودگی ها خسته شده ایم و ترجیح میدهیم که کالا و یا خدمات مورد نیاز خود را از منزل و یا محل کارمان تهیه نماییم . پس بدیهی است که حجم قابل توجهی از مشتریان قبلی ما دیگر به فروشگاه ما در خیابان حتی نگاه هم نمی کنند . در این اوصاف که فرهنگ خرید مردم در حال تغییر و تحول می باشد رقبای تجاری ما بیکار ننشسته و آنها هم به طراحی فروشگاه اینترنتی رو آورده اند . حال خودتان قضاوت کنید , آیا همین حالا هم برای داشتن سایت فروشگاهی دیر نشده است ؟

آیا وقت آن نشده است که یک تحول اساسی در کسب و کارمان ایجاد کنیم ؟ آیا وقت آن نشده است شب ها که همه مغازه ها و فروشگاه های سطح شهرمان تعطیل شده اند , ما بازهم درآمد زایی داشته باشیم ؟ با این اوصاف به نظر شما طراحی پورتال فروشگاهی اینترنتی و یا طراحی فروشگاه اینترنتی ضروری نمی باشد ؟

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی چیست ؟

آیا اگر محصولات شما با کمترین هزینه فروش و به صورت ۲۴ ساعته به رویت مشتریان برسد، هیجان انگیز نیست ؟

آیا اگر شما به هنگام سفر در تعطیلات نوروزی بازهم درآمد داشته باشید, هیجان انگیز نیست ؟

آیا اگر دیگر لازم نباشد هزینه گزافی برای اجاره و یا رهن مغازه خود بپردازید برای شما رضایت بخش نیست ؟

آیا اگر دیگر نگران دیده نشدن مغازه خود به علت مکان نامناسب آن در گوشه یک خیابان فرعی نباشید برای شما رضایت بخش نیست ؟

آیا اگر دیگر مجبور به پرداخت هزینه های چیدمان و قفسه ها و تعویض ویترین خود نباشید, بهتر نیست ؟

و هزار آیای دیگر که خودتان با کمی جستجو و تحقیق به آن می رسید. این ها همه گوشه ای از مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد , خودتان قضاوت کنید .

...
نویسنده : فریبا بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 18 تير 1396 ساعت: 14:13

close
تبلیغات در اینترنت